Wszystkie kategorie

25 porady
Pages
l'enneigement du moment décembre 2016 Wed'ze

Kilka tygodni przed wyjazdem na narty gorliwie oglądasz prognozy pogody? Sprawdź aktualne warunki na trasach narciarskich i dowiedz się, gdzie we Francji i w Europie znajdziesz najlepszy śnieg.

Wiadomo, że jazda na nartach z dziećmi jest czasem skomplikowanym przedsięwzięciem. Michael, szef produktu dla kategorii "Odzież dziecięca", dzieli się z nami swoim doświadczeniem i swoją wizją białego szaleństwa w rodzinnym gronie...

Nie wiesz, co odpowiedzieć, kiedy ktoś pyta, jaki jest Twój obecny poziom jazdy na nartach? Nie wahaj się dłużej, nasz quiz umożliwia udzielenie odpowiedzi na to pytanie. Zaczynamy!

Narty nie mają już dla Ciebie żadnych tajemnic? Jesteś pewien/na, że umiesz prawidłowo wykonywać skręty, wykorzystując odpowiednią technikę? Zapoznaj się z poradami Maud Page, która jest naszym inżynierem produktów marki Wed'ze i instruktorką narciarską. Dzięki jej poradom dowiemy się, w jaki sposób poprawić technikę wykonywania skrętów na nartach.

Attaquer la saison de ski en forme WEDZE
WEDZE Choisir le snowboard de vos enfants

Snowboard dla dziecka, buty snowboardowe, wiązania… Wybór odpowiedniego snowboardu dla dziecka nie jest prosty. Skorzystaj z naszych rad, aby wyposażyć przyszłego mistrza.

WEDZE Réussir sa toute première sortie ski de l'année

WEDZE saison de ski
HAUT DE PAGE